Рубрики
События

Замах: В'ячеслав Соболєв пообіцяв 2 мільйони гривень за інформацію про замовника

Депутат В'ячеслав Соболєв пообіцяв грошову винагороду за інформацію про замовника замаху на нього. як передає "Інтерфакс", бізнесмен готовий віддати два мільйони гривень, якщо джерело повідомить їм підтверджують дані замовника.

Якщо ж про це в першу чергу дізнається поліція, то він готовий віддати ці гроші на технічне забезпечення та інші потреби структури. За словами Соболєва, зараз є точна інформація тільки про двох причетних до замаху. Щодо третього поки нічого не зрозуміло.

Він також зазначив, що грошова винагорода за допомогу в розслідуванні — це їхнє спільне з дружиною рішення. Так, вони хочуть знайти винного в смерті свого трирічного сина Олександра.

Нагадаємо, 1 грудня невідомі влаштували замах на депутата В'ячеслава Соболєва, в результаті якого загинув його 3-річний син . Подробиці інциденту можна прочитати тут .

Пізніше інформацію про те, що вбивцями 3-річного сина депутата Київської обласної ради В'ячеслава Соболєва були — Андрій Лаврега з позивним "Тихий" і уродженець Одеської області Семенов, офіційно підтвердили в поліції .

Також стало відомо, з якої зброї стріляли в Соболєва, а потрапили в дитини.

Пізніше з'ясувалося, який запобіжний захід підозрюваним обрав суд.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Доведеться почекати: Київ застиг в ранкових пробках

Доступна для всіх: українці зможуть лікуватися в лікарні "Феофанія"

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде