Рубрики
События

За 20 хвилин: на Березняках під покровом ночі встановили незаконний МАФ

У ніч на 15 січня, на Березняках, за допомогою злагодженої командної роботи, швиденько встановили новий МАФ. Відео з вуличних камер спостереження виклав youtube-канал Bad Crime.

Відео починається вдень 14 січня. Адже саме тоді о 15:32 команда застовпила собі місце під ларьок біля зупинки громадського транспорту, на місці неофіційною парковки. Білий мікроавтобус вибрав місце для парковки і зліва від себе зайняв ще близько 1-1,5 м дерев'яними балками і шинами. Після трохи далі під'їхала ще одна чорна машина. Простояли вони так до ночі.

Опівночі водій мікроавтобуса почав розчищати місце. В 00:32 приїхав вантажний кран з яткою. А вже о 00:52 всі роботи закінчили і кран поїхав. Водії і машини також роз'їхалися.

Районні служби установку ларька поки ніяк не прокоментували.

[Embedded content]

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Допоможіть знайти: в Києві шукають чоловіка з сивою бородою

Стало погано в транспорті: відомий уболівальник "Динамо" Парамон впав у кому

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде