Рубрики
События

Рибне місце: на Березняках масово порушують ПДР через незручне повороту

На Березняках з'явилася "гаряча" точка, де водії масово порушують правила дорожнього руху. як розповів житель Березняків Олексій Артюшенко, відбувається це з тих пір, як відкрився легкоатлетичний манеж після ремонту.

Будівля знаходиться на розі між вулицями Павла Тичини і Юрія Шумського, при цьому проїхати до нього дуже незручно. На перехресті розташоване кільце, тому просто загорнути до манежу не вийде — дорога розмічена подвійної суцільної лінією. А щоб заїхати за правилами, необхідно рухатися по вулиці Шумського в сторону вулиці Тичини, і ніяк інакше.

схема локації

Гості манежу вирішили схитрувати. Тому вони не об'їжджають цілий квартал, щоб розвернутися і заїхати нормально. Водії ігнорують ПДР і розгортаються прямо на подвійної суцільної. Серед порушників часто видно великі автобуси зі спортсменами, що ще небезпечніше.

[Embedded content]

На даний момент вирішити проблему можна декількома способами. Найпопулярніший зараз спосіб — установка делінеаторов на місці розвороту. Ще можна поставити там регулювальника або патруль, які б стежили за виконанням правил дорожнього руху.

Для лову злочинців можна використовувати камери для фіксації порушень. І найважчий, але комфортний для водіїв спосіб — зробити ще один заїзд з вулиці Тичини, щоб не довелося навмисно порушувати.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Доведеться почекати: Київ застиг в ранкових пробках

Доступна для всіх: українці зможуть лікуватися в лікарні "Феофанія"

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде