Рубрики
События

У Києві масово зникають старовинні ліхтарі: "Київміськсвітло" не знає, куди вони всі поділися

У КП "Київміськсвітло" не знають, куди поділи історичні ліхтарі кінця 19 століття, яких на сьогоднішній день втрачено близько ста примірників. Про це повідомив UA-Times.

Раніше Vgorode розповідав, що з Маріїнського парку зникли післявоєнні ліхтарі , що викликало обурення у жителів столиці. Як з'ясувалося, їх замінили на нові ліхтарі вартістю більш ніж 18 мільйонів гривень.

Також електричні ліхтарі, встановлені в 1980-х роках, зникли і з Ботанічного саду імені Фоміна . Відомо, що їх встановила компанія "Савицький і Страус".

Аналогічна ситуація сталася і в сквері імені Чкалова. Тут розпиляли старовинні ліхтарі кінця 19 — початку 20 століть. КП "Київміськсвітло", яке фактично здійснило факт вандалізму, ситуацію не прокоментувало і не розповів, навіщо практично знищило старовинні ліхтарі і де вони зараз. Про це повідомив Голос Києва.

Ліхтарі в сквері Чкалова. Фото Голос Київ

Ліхтарі в сквері Чкалова. Фото Голос Київ

За словами начальника управління перспективного розвитку, капітального будівництва та ремонту КП "Київміськсвітло" Дмитра Молочінского, все освітлювальні конструкції знаходилися в аварійному стані. Вони були повністю зношені. Чиновник запевнив, ліхтарі демонтовані заради безпеки киян.

Але достовірно встановлено інформація лише про ліхтарних стовпах з Маріїнського парку. Відомо, що вони знаходяться на території КП "Київміськсвітло", тільки в розібраному стані.

Інформацією про знаходження історичних ліхтарів зі скверу Чкалова Дмитро Молочінскій не володіє.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Новий транспортний Генплан: де в Києві з'являться нові тролейбусні та автобусні маршрути

Збирай валізу: авіакомпанія влаштувала масштабний розпродаж авіаквитків в екзотичні країни

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде