Рубрики
События

Чи не бачить перешкод: до Києва приїде виступав в Криму Олександр Сєров

Російський співак Олександр Сєров анонсував свій концерт в Києві. При цьому музикант виступав в включеному Криму і числиться в базі "миротворця". Виступ артиста заплановано на 23 березня в Палаці мистецтв "Україна".

На своїй Instagram-сторінці Сєров також запросив жителів і гостей столиці на свій виступ:

— Київ, запрошую вас на свій сольний концерт, який пройде в Палаці "Україна". З величезним задоволенням представлю свої нові пісні, а також всіма улюблені хіти! До зустрічі! — написав він.

Пост Сєрова в Instagram

Пост Сєрова в Instagram

Автор хіта "Я люблю тебе до сліз" не приховує, що давав концерти на включеному півострові.

— Я б із задоволенням приїхав, але мені "перекрили" Україна. Я приїхав до Севастополя, дав концерт. А тут, в інтернеті біжучий рядок — "Олександр Сєров незаконно перетнув кордон". Все, персона нон грата .. Тепер я ворог України, — заявив виконавець. — Так, я залишив якийсь слід в Україні. Але влада .. Я дійсно віддавався сповна коли був в Чернівцях, коли був в Миколаєві, в Луцьку та Тернополі. Скрізь я був в ореолі уваги. Я створив. Я створював в Україні. Я займав призові місця на конкурсах. Це теж факт. Всі забули, — поскаржився співак в ток-шоу Андрія Малахова "Привіт, Андрію!".

Незважаючи на це, в Палаці "Україна" сказали, що Сєрову в'їзд в країну не забороняли, інакше б він не давав тут концерт. Про це пише КП.

— Мені потрібно перевірити цю інформацію. Але ви ж розумієте, що без дозволу СБУ на в'їзд в країну, жоден артист не буде давати концерти і анонсувати їх, — підсумував представник концертного залу.

Сторінка Сєрова на сайті

Сторінка Сєрова на сайті "Миротворець"

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Допоможіть знайти: в Києві шукають чоловіка з сивою бородою

Стало погано в транспорті: відомий уболівальник "Динамо" Парамон впав у кому

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде