Рубрики
События

Падіння дверей на дитину: з'явилися нові подробиці про сім'ю хлопчика

Увечері, 14 січня, в поліції підтвердили факт падіння на малюка важкої двері в дитячій поліклініці на Виноградарі і повідомили , Що перевіряють обставини інциденту.

Стали відомі і подробиці про сім'ю хлопчика. За словами родичів, мама постраждалого малюка — Ярослава Альбольболь. ЗМІ повідомили, що вона є дружиною Монтасіра Альбольболя, лікаря з Сирії. Сім'я кілька років жила на батьківщині чоловіка, старші діти народилися там. Пізніше подружжю з двома дітьми довелося тікати з країни через війни, що почалася і переслідувань. Молодша дитина, яка зараз у лікарні, народився вже в Києві.

Фото Олександр Суворов

Фото Олександр Суворов

Як раніше писав Vgorode , 13 січня, в дитячій поліклініці №2 на Виноградарі серйозно травмувався дитина. Як розповів його родич Олександр, на чотирирічного хлопчика впали металеві двері .

Мати хлопчика привела трьох дітей на огляд через вітрянку. Поки вона отримувала в реєстратурі талон до лікаря, один з малюків зачепив стоять в коридорі металеві двері. Напередодні тут проводили ремонт, але конструкції чомусь залишили в коридорі без нагляду і будь-яких обмежувачів.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Потоп в ТРЦ Ocean Plaza: в якому стані постраждалі

Прорив тепломережі в "Ocean Plaza": хто залишиться без тепла і як перекрили рух

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде