Рубрики
События

Відходять у минуле: в Києві забороняють ялинкові базари з 2020 року

"Зелених кладовищ" більше не буде. Ялинкові базари, які до сих пір проводилися в багатолюдних місцях столиці, підуть в минуле. Про це повідомили на засіданні комітету з питань розвитку підприємництва та комунальної власності, пише "Вечірній Київ". "Ялинкове" рішення повинні прийняти на найближчому Громадську раду, який відбудеться в КМДА.

Починаючи з грудня 2020 року, хвойні дерева продаватимуть тільки на сільськогосподарських ярмарках, присвячених підготовці до новорічних та різдвяних свят.

У грудні-2019 налічувалося понад 100 законних точок, на яких продавали хвойні дерева.

— З кожної точки привозять щонайменше тисячу ялинок. У масштабах Києва — це близько 100 000 дерев. А чи потрібно місту таку кількість хвої для святкування Нового року? Як показують опитування, більшість людей користуються штучними ялинками, — розповів голова комітету Олександр Лисенко.

З огляду на проблему "зелених кладовищ", в столиці заборонять продаж ялинок уздовж тротуарів, біля станцій метро та інших людних місць.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Знищують екологію: в Голосіївські ставки регулярно зливають відходи

Маніяк на Деміївці: затриманому повідомили про підозру

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде