Рубрики
События

Опровергатор Vgorode: чи дійсно зарплати депутатів збільшили в 2,5 рази

В мережі почали активно з'являтися новини про те, що депутатам збільшили зарплати в 2,5 рази. Нібито екс-міністр соціальної політики Павла Розенка повідомив, що високопоставленим чиновники і народні обранці отримують понад 100 тисяч гривень. Такі зміни, за його словами, вступили в силу з 1 січня.

— Епоха бідності закінчена, друзі. З особливим трепетом цікаво слухати аргументацію "слуг народу", чому скасовано постанову попереднього уряду про збільшення в 2020 році зарплат педагогам на 20%. Бо, за їхніми словами, то "був" популізм "і коштів на це немає, — написав Розенко на своїй сторінці.

Vgorode вирішив розібрався, де правда.

Насправді, інформація про підвищення зарплат виявилася неправдивою, її спростував спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков. як повідомляють "Букви", через підвищення прожиткового мінімуму була проведена індексація зарплат.

— Я думаю, що все бачили інформацію в ЗМІ щодо збільшення зарплат народних депутатів України. Я тільки що звертався до апарату, мені надали повну інформацію. Є індексація зарплати народних депутатів України, проте вона зовсім не відповідає тим цифрам, про які пишуть в ЗМІ, — про 100 тисяч, десь я бачив 150 тисяч, — повідомив Разумков.

Спікер ВР уточнив, що зарплату депутатам підвищили лише на 3 тисячі гривень.

— Зміни зарплати — близько 3 тисяч гривень для народного депутата. Це пов'язано з прожитковим мінімумом, — підкреслив Разумков.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Знищують екологію: в Голосіївські ставки регулярно зливають відходи

Маніяк на Деміївці: затриманому повідомили про підозру

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде