Рубрики
События

Потоп в ТРЦ Ocean Plaza: в якому стані постраждалі

У понеділок ввечері, 13 січня, в торгово-розважальному центрі Києва Ocean Plaza стався потоп, який викликав прорив теплотраси на вулиці Антоновича. В результаті аварії кілька відвідувачів ТРЦ отримали опіки різного ступеня тяжкості.

Лікар Київської міської клінічної лікарні № 2 розповів про стан постраждалих. Про це пише "Громадське".

— Проводиться місцеве лікування ран, тобто, рани лікуються під спеціальними покриттями, під пов'язками, які одночасно знеболюють і сприяють загоєнню цих ран. А також проводиться інфузійна терапія, антибіотикотерапія, це загальне лікування, яке отримують хворі в такому стані з такою площею ран ", — розповів заступник головного лікаря Андрій Жернов.

Нагадаємо, що вчора, 13 січня, в одному з найбільших торгово-розважальному центрі Києва "Ocean Plaza" стався потоп . ТРЦ затопило окропом. Vgorode розповів про всі подробиці цієї події .

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Перевір здоров'я: в січні в Києві працюватиме пересувний флюорограф. адреси

Прорив тепломережі в "Ocean Plaza": хто залишиться без тепла і як перекрили рух

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде