Рубрики
События

Придавило трьома дверима: в лікарні на Виноградарі серйозно постраждав малолітня дитина

Вчора, 13 січня, в дитячій поліклініці №2 на Виноградарі серйозно травмувався дитина. як розповів його родич Олександр, на чотирирічного хлопчика впали металеві двері.


Що трапилося


Інцидент стався в закладі на проспекті Правди, 64а. Мати хлопчика привела трьох дітей на огляд через вітрянку. Поки вона отримувала в реєстратурі талон до лікаря, один з малюків зачепив стоять в коридорі металеві двері. Напередодні тут проводили ремонт, але конструкції чомусь залишили в коридорі без нагляду і будь-яких обмежувачів.

На дитину впали відразу троє дверей і придавили його. Поруч були чоловіки, які допомогли прибрати їх. Очевидці викликали "швидку", яку довелося чекати 20 хвилин. Лікарі допомогти побоялися, а медперсонал зі станції, яка знаходилася в цій же будівлі, відмовилися оглядати потерпілого. За їхніми словами, вони не відносяться до цієї підстанції.


Що далі


Медики, що приїхали забрали малюка в Дитячу клінічну лікарню №1, розташовану на околиці Києва. Там у нього виявили перелом стегнової кістки і шоковий стан. Йому потрібно зробити операцію, але через вітрянку доведеться почекати.

Фото: Олександр Суворов

Фото: Олександр Суворов


Як допомогти


Якщо ви стали свідком цього інциденту, зателефонуйте його матері Ярославі за номером: 063-721-89-57. Можна також допомогти фінансово — скинути гроші на карту Альбольболь Ярослави за номером 4149 4996 4568 5544 ( "ПриватБанк").

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Знищують екологію: в Голосіївські ставки регулярно зливають відходи

Маніяк на Деміївці: затриманому повідомили про підозру

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде