Рубрики
Досуг и еда

Запам'ятовуй хештеги: в київських музеях пройде День Селфі

У середу, 15 січня, столичні музеї приєднаються до міжнародного флешмобу "День Селфі в музеї". Він проводиться з ініціативи американської активістки засновниці порталу Culture Themes березня Діксон у всьому світі з 2014 року з метою популяризації закладів культури.

Суть акції полягає в тому, що відвідувачам раз на рік дозволяють сфотографуватися на тлі улюбленого твору мистецтва і викласти знімки в соцмережах зі спеціальними хештег. Авторів знімків, які наберуть найбільшу кількість лайків, очікують заохочення.

Флешмоб пройде в таких музеях:


Музей історії Києва (вулиця Богдана Хмельницького, 7)


Хештег, які потрібно вказувати: #kyivhistorymuseum #MuseumSelfie.

Час проведення з 11:00 до 19:00. За кращі Селфі музей обіцяє призи, правда, поки не повідомляє які. Переможців визначатимуть у кількох номінаціях:

— автор Селфі з рекордною кількістю лайків;

— автор самої дотепної підпису або коментаря до фото;

— автор Селфі з найбільшою кількістю епідемій.


Національний заповідник "Софія Київська" (вулиця Володимирська, 24)


Хештеги #MuseumSelfie і #SelfieSophiaKyiv.

У музеї вважають, що головна умова для вдалого Селфі — гарний настрій, тому закликають гостей запасатися їм і приходити фотографуватися.

Найяскравіші фото музей обіцяє розмістити на своїх сторінках в соцмережах.


Музей Ханенків (вулиця Терещенківська, 15-17)


Хештег #MuseumSelfieDay і #KhanenkoMuseum.

Цього року музей пропонує звернути особливу увагу на нові експонати. Адже в експозиції з'явилася поліхромна скульптура 15-16 століть, оновилася колекція західноєвропейського порцеляни і японської ксилографії. Креативних популяризаторів музей запросить на будь-яку подію, яке доведеться гостям до душі, і подарує значки з логотипом.


Національний науково-природничий музей НАН України (вулиця Богдана Хмельницького, 15)


Хештеги #MuseumSelfie або #MuseumSelfieDay # ННПМ або # науково_пріроднічій.

Найоригінальніші фотографії музей опублікує на своєму сайті.


Музей "Кам'яниця київського війта" (вулиця Костянтинівська, 6/8)


Співробітники музею чекають в цей день багато гостей і всім, кого експозиція музею надихне на Селфі, пропонують тегнуть музей в соцмережах.


Національний військово-історичний музей України (вулиця Грушевського 30/1)


15 січня вхід в Національний військово-історичного музею України буде вільним за умови, що гості зроблять в музеї Селфі і викладуть його в соцмережах з тегами #MuseumSelfie і # НВІМУ.

Серед опублікованих Селфі команда музею вибере два, які найбільше сподобаються, і підготує для їх авторів призи.

Також гості зможуть об 11:30, 14:00 або 16:00 відвідати майстер-клас, присвячений озброєнню часів Першої світової війни і сфотографуватися з бойовою зброєю столітньої давності.


Музей театрального, музичного та кіномистецтва України (вулиця Лаврська, 9)


Музей пішов далі і влаштував справжній селф-салон. Кажуть, що гостям тут можна все. Експонати можна чіпати, брати в руки і навіть надягати на себе.


Національний художній музей України (вулиця Грушевського, 6)


Хештеги #NAMUselfie #MuseumSelfieDay і # трімайсясвогоберега.

У НАМУ кажуть, що Селфі з левами музею, в червоному залі портретів і зеленої залі іконопису вже стало must-have в Instagram-стрічці багатьох українців, а після того як популярна Instagram-сторінка Accidentally Wes Anderson розмістила фото вестибюля музею — і в іноземців. .

Авторам двох кращих Селфі в NAMU обіцяють два квитки на спектаклі "Погані дороги" (17 січня) і "Сімейний альбом / Album di famiglia" (24 січня), тому при розміщенні фото потрібно тегнуть друга, з яким планується похід на виставу.

Всі гості музею 15 січня о 12:00, 14:00 і 16:00 можуть відвідати унікальну тематичну екскурсію, присвячену автопортрету як першому Селфі в історії людства.

У НАМУ нагадують, що 15 січня — середа, а це означає, що студенти і школярі приходять безкоштовно (при наявності учнівського, студентського квитка).

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Знищують екологію: в Голосіївські ставки регулярно зливають відходи

Маніяк на Деміївці: затриманому повідомили про підозру

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде