Рубрики
События

Будь в курсі: в Україні почне працювати нова платіжна система

Міжнародна платіжна система Clear Junction вийде на український ринок. Про це повідомили в прес-службі НБУ.

— Національний банк України прийняв рішення про погодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Clear Junction. Відповідне рішення ухвалене 13 січня 2020 Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку, — йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що Clear Junction стала 13 зареєстрованою в Україні міжнародною платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

У прес-службі повідомили, що вихід нової платіжної системи на ринок України буде сприяти розвитку платіжного ринку в країні, підвищенню рівня якості фінансових послуг. Також це розширить можливості для отримання послуг з переказу коштів як для українців, які перебувають за кордоном, так і для іноземців, які здійснюють транскордонні перекази коштів в Україні.

Також відомо, що платіжною організацією міжнародної платіжної системи Clear Junction є британська компанія Clear Junction Limited, що має статус авторизованого установи електронних грошей.

Повідомляє Вгороде