Рубрики
Досуг и еда

Не пропусти: в Києві пройде фестиваль французького кіно. програма

У столичному кінотеатрі "Оскар", що розташовується в торгово-розважальному центрі "Гулівер" (Спортивна площа, 1а), пройде п'ятнадцятий фестиваль "Вечір французького кіно".


коли


Фестиваль буде проходити з 22 по 29 січня.


програма


Традиційна підбірка кращих фільмів Франції буде складатися з наступних п'яти картин:

1. "Особливі" — зворушлива драма від авторів хіта "1 + 1". У головних ролях — Венсан Кассель і Реда Катеб. Фільм заснований на реальних подіях, в центрі яких — дружба двох чоловіків, які протягом 20 років створюють диво для особливих людей — для тих, від яких відмовилися всі.

Кадр з фільму

Кадр з фільму "Особливі"

2. "Портрет дівчини в вогні" — історична мелодрама, яка оповідає про любов між двома жінками. Події розгортаються в Бретані в кінці 18 століття. У головних ролях — Адель Енель і Ноемі мерлан.

Кадр з фільму

Кадр з фільму "Портрет дівчини в вогні"

3. "Однією чарівної ночі" — романтична комедія, що оповідає про парижанки, одного разу посварилися з чоловіком. Після сварки дівчина була змушена залишитися на ніч в готелі навпроти свого будинку, де вона в вікно спостерігає за чоловіком і згадує історію їхнього кохання. У головних ролях — Кьяра Мастроянні і Венсан Лакост.

Кадр з фільму

Кадр з фільму "Однією чарівної ночі"

4. "Малятко зомбі" — фентезі фільм, який переносить містику, яка відбувається в Гаїті в 60-х роках в сучасну Францію. Даний фільм став відкриттям Київської тижні критики. У головних ролях — Луїз Лабек.

Кадр з фільму

Кадр з фільму "Малятко зомбі"

5. "Нотр-Дам" — комедія, в центрі якої знаходиться дівчина-архітектор-модерніст, випадково виграла конкурс на реставрацію площі величезного собору Нотр-Дам. Дівчина успішно будує нову кар'єру і потрапляє в романтичну пригоду в місті любові — Парижі. Головну роль виконала Валері Донзеллі.

Кадр з фільму

Кадр з фільму "Нотр-Дам"

Варто відзначити, що всі фільми транслюватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде