Рубрики
События

У Києві окропом затопило ТРЦ "Ocean Plaza": що сталося

Сьогодні ввечері, 13 січня, нульовий поверх торгово-розважальний центр "Ocean Plaza", що розташовується біля станції метро "Либідська" в Голосіївському районі, затопило гарячою водою.

За попередньою версією прорвало магістральний трубопровід гарячого водопостачання.

"Оригінально міг для мене сьогодні закінчитися Старий Новий рік. Мала всі шанси зваритися в окропі в ліфті. Фільми катастроф відпочивають. Прорвало магістральний трубопровід гарячого водопостачання, потоки окропу прорвали стіну на нульовому поверсі" Океан Плази "і водоспадами ринули прямо в взуттєвий відділ. Дівчина продавець була заблокована в відділі киплячою водою, у мене на очах її виніс на руках охоронець, але тому що вона кричала від болю, то ноги швидше за все постраждали. Охорона виглядала розгубленою, люди самі тікали від наступаючих потоків води. Я упр ашівала хлопців з раціями щоб скоріше заблокували ліфти тому сама хвилину назад на одному з них піднімалася. Ну, один при мені відключили за допомогою перевернутої урни, про решту не знаю … До "Ашана" в той момент вода ще не добралася , але це справа часу. Ніхто не поспішав знеструмлювати приміщення, в загальному, не дай Бог в нашій державі П.П. ", повідомила в Facebook очевидиця пригоди Олена Сердюк-Слушаєнко.

Ольга Михайлова : "Близько дев'ятої вечора були з Сергієм евакуйовані (!) З ОушенПлаза. Святкували там річницю спільного життя, а тут таке! Весь нульовий поверх залитий окропом (що робиться в Ашані — навіть подумати страшно). Площа парує, не видно нічого на відстані витягнутої руки. Думаю, в метро по цій гілці від поїздок завтра краще утриматися. "

Olga Datsyuk : "Це було жахливо, ми з чоловіком якраз робили покупки в Оушен і потім спустилися в Ашан, тільки скупилися і вже на касі (ми ще встигли отримати чек) як раз оголосили тривогу і термінову евакуацію. Виходи до паркінгу були перекриті, випускали через службові входи і виходи. на вулиці від гарячої пари нічого не видно, все оповите густим туманом, все перекрито, я бігла за чоловіком і боялася відстати, т.к видимість нульова, в метрі нічого взагалі не видно, ледве відшукали на протилежному боці свою машину і швидко поїхали, як раз метрах в 30 від нас дороги і лиці вже були перекриті, гаряча вода, змішана з брудом і якимось мулом юшила рікою. Вообщем все, що можу сказати-страшно … дуже! Як у фільмі -катастрофе якомусь! ?? "

Обережно, на відео нецензурна лексика!

Фото Євген Опанасенко

Фото Євген Опанасенко

Також в районі "Ocean Plaza" утворилися серйозні затори.

Нагадаємо, що раніше 8 вересня 2019 року, в торгово-розважальному центрі "Ocean Plaza" вже траплявся потоп. Того разу стався прорив каналізації. Перший поверх був заповнений водою.

Фото Євген Опанасенко, Олена Сердюк-Слушаєнко

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде