Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Немає цілих фрагментів декорацій: активісти опублікували фото аварійного моста Патона. фото

Міст Патона в Києві потребує не тільки в реконструкції як соорожуніе для транспорту, але і в реставрації як пам'ятник культури. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст Семен Широчин.

Він опублікував фото "втомленого" моста Патона, на яких видно, в якому стані знаходиться споруда.

Фото Насіння Широчин

Фото Насіння Широчин

— Велика частина парапету в жахливому стані. Відсутні цілі фрагменти чавунних декорацій, всіх цих соняшників з грушами. Деякі секції просто перемотані дротом. Втрачено решітки опор освітлення. Опори при вхідних групах позбавлені половини плафонів, а одна явно відхилилася від вертикалі в сторону тротуару, — написав він.

Фото Насіння Широчин

Фото Насіння Широчин

Фото Насіння Широчин

Фото Насіння Широчин

Активіст пише, що разом з питанням реконструкції моста Патона як транспортного споруди, столична влада повинні зайнятися і його реставрацією, так як міст знаходиться в списку охоронюваних пам'яток культурної спадщини України.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Знищують екологію: в Голосіївські ставки регулярно зливають відходи

Маніяк на Деміївці: затриманому повідомили про підозру

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде