Рубрики
События

Знищують екологію: в Голосіївські ставки регулярно зливають відходи

З початку 2020 року зафіксовано три викиду забруднюючих речовин в Оріхуватські озера. Про це повідомив голова ГО "Збережемо Голосієво" Михайло Ромас, передає "Рубрика".

Варто відзначити, що ці озера є частиною Національного природного парку "Голосіївський". За словами Ромаса, скиди і так регулярно відбувалися раз в один-два тижні. Але з початку нового року їх кількість збільшилася. Зафіксували скиди 2, 8 і 11 січня. Це систематично шкодить природі станом і природному середовищу каскаду. В останній раз вода була різного кольору і мала різкий запах з аміачним відтінком. На місце викликали поліцію, склали протокол і внесли справу до Єдиного реєстру за фактом скидів.

Ромась зазначив, що викиди в Голосіївські ставки відбуваються постійно, адже поруч з парком розташовуються зливні труби. Ще він припустив, що в зливні труби впроваджують врізки від будівництв, за фактом є незаконними. Через це всі хімічні речовини після будівництва і виробництва, каналізація від житлових будинків потрапляють в озера.

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості вже створили спеціальну комісію, а поліцією було зафіксовано забруднення поверхневих вод і відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу.

Фото Сторінка Facebook

Фото Сторінка Facebook "Збережемо Голосієво"

Фото Сторінка Facebook

Фото Сторінка Facebook "Збережемо Голосієво"

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Світовий тренд: 2020 рік назвали веганським

На станції метро "Героїв Дніпра" встановили цифрові інформаційні панелі: навіщо вони потрібні

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде