Рубрики
События

Отримай відповідь: "Київводоканал" розповів, що робити з водою іржавого кольору і чому відчувається запах хлору

В "Київводоканалі" вирішили відповісти на три найпопулярніші питання з приводу води, які часто виникають у киян. Про це пише "Великий Київ".


Чому вода буває рожевого або коричневого кольору


Таке явище пов'язане з ремонтом внутрішньобудинкових мереж. Після гідроудару зі стінок труб зриваються відкладення, але це нормально. Потрібно просто на кілька хвилин відкрити кран, поки вода не стане прозорою і не стече.


Чому вода з крана пахне хлором


Запах хлору не повинен лякати киян, які підключені до Дніпровської і Деснянської водопровідних станціях, там для знезараження води використовується саме хлор. Але вода абсолютно безпечна для здоров'я людини, оскільки вміст хлору в мережі завжди нижче нормативно допустимих меж. Запах хлору говорить про те, що вода гарантовано знезаражена і безпечна з протиепідемічної точки зору. До речі, у багатьох країнах норми вмісту хлору набагато вище, ніж в Україні.


Чому вода з крана буває мутного білого кольору


Виявляється, це досить поширене, але повністю безпечне явище. Білий колір водф з'являється завдяки бульбашок повітря, які накопичуються в воді через високого тиску подачі. Набравши цю ?? воду в ємність, через кілька хвилин бульбашки зникнуть і вона знову стане прозорою.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Маніяк на Деміївці: в Києві затримали підозрюваного, який напав на дівчину з ножем

Посади під вікнами: киянам знову безкоштовно роздадуть саджанці для озеленення міста

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде