Рубрики
События

Домовилися викуплене волонтер розповіла про кинутих тварин під Києвом

Власники комплексу "Натураліст" в Обухові, в якому від голоду помер кінь, хотіли відправити голодних тварин на бійню. Зоозахисники домовилися з господарями викупити тварин по м'ясної ціною. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Євгенія Прокопенко.

— З шостої ранку все на ногах, приїхали з ветеринарами в "Натураліст". Там були батьки господині, познайомилися. Спочатку нас прийняли в штики, але після довгого і змістовного діалогу вдалося домовитися про головне — тварин мали намір здати на бойню, щоб цього не допустити, домовилися про викуп тварин по м'ясної ціною, — написала Прокопенко.

Фото Євген Прокопенко

Фото Євген Прокопенко


Кому належить база


Волонтери повідомляють, що база "Натураліст" належить Анатолію Войцеховському — скандальному забудовнику, який в 2016 році покинув Україну. Столичний бізнесмен повернеться в країну після 20 січня, тільки після його приїзду можна буде почати продаж тварин. До приїзду власника комплексу зоозахисники домовилися про ветеринарному лікуванні і контролі за тваринами. Також домовилися про спільну закупівлю кормів.

Зараз волонтери збирають максимальну кількість грошей для викупу тварин. Реквізити активістів вказані на Facebook-сторінці Прокопенко.

— Попередня, необхідна сума на сьогоднішній день незрозуміла, так як, безумовно, за цей час на нормальних кормах і з нормальним відходом, який тепер будуть забезпечувати, тварини наберуть вагу, — додала Прокопенко.

Зоозахисники повідомляють, що при подібному розкладі та комунікації з господарями, вони готові забрати заяву з поліції.

Фото Національна поліція

Фото Національна поліція

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Катастрофа літака МАУ: Іран офіційно визнав, що літак збила його ракета

Цікаво знати: скільки пасажирів скористалися київським метро в минулому році

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде