Рубрики
События

Плани до 2030 року: Марк Цукерберг опублікував ідеї нового способу взаємодії людей

Марк Цукерберг засновник Facebook розробив десятирічну концепцію для своєї компанії, намагаючись уявити своє життя і навколишній світ у 2030 році. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Ось ключові, на його думку, напрямки розвитку Facebook на найближчі 10 років.


зміна поколінь


Facebook буде більше концентруватися на фінансуванні і наданні платформи молодим підприємцям, науковцям і лідерам для реалізації змін в нашому суспільстві. За словами керівника, прийшов час вирішувати проблеми майбутніх молодих поколінь, з якими вже доводиться стикатися: від зміни клімату до зростаючих витрат на освіту, житло і охорону здоров'я.


Нова приватна соціальна платформа


Facebook і інші важливі соціальні платформи допоможуть створювати нові види невеликих спільнот, які повернуть людям почуття знайомства і близькості.


Наступна ключова обчислювальна платформа


Глава Facebook вважає, що хоча смартфони будуть залишатися ключовими пристроями в найближчі роки, в 2020-х світ отримає революційні окуляри доповненої реальності, які змінять принципи взаємодії людей з технологіями. Доповнена і віртуальна реальність дозволять створити відчуття справжнього присутності, ніби користувач спілкується безпосередньо з іншою людиною або знаходиться в іншому місці. Така платформа, на думку Цукерберга, зблизить людей і посилить соціальні взаємодії.


можливість децентралізації


Компанія також має намір створити комерційні та платіжні інструменти, щоб малий бізнес отримав більш легкий доступ до тих же фінансових технологій і переваг, які сьогодні є лише у великих підприємств.


Нові форми управління суспільством


Важливим питанням, на думку Цукерберга, є проблеми управління великими цифровими спільнотами, які створилися завдяки Інтернету. Він підкреслив, що Facebook часто доводиться лавірувати між свободою слова і безпекою, між правом на приватне життя і охороною правопорядку. На його думку, складні ситуації можна вирішувати за допомогою чітких рішень з боку демократичних влади щодо виборів, захисту приватності і боротьби з небажаним контентом. Він також наголосив на важливості незалежних органів, за допомогою яких суспільство саме може вирішувати конфліктні ситуації. Як приклад він навів створюваний Facebook незалежний Наглядова рада, завдяки якому користувачі соцмережі можуть оскаржити рішення по контенту.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде