Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Цікаво знати: скільки пасажирів скористалися київським метро в минулому році

За 2019 рік столичний метрополітен перевіз 495 млн 300 тис пасажирів. І це на 700 тис пасажирів більше, ніж в 2018 році. Про це повідомила прес-служба КП "Київського метрополітену" на своїй сторінці в Facebook.

Найбільш завантаженою виявилася станція "Академмістечко". За рік ній скористалися понад 21 млн киян і гостей столиці. Найменша кількість пасажирів побували на станції "Дніпро". Вона прийняла 938,6 тис людей. Загалом червона лінія перевезла 203 млн 176 тис осіб.

Другий по завантаженості стала синя лінія. У минулому, 2019, році вона була використана 173, 2 млн пасажирів. Максимальний пасажиропотік тут спостерігався на станції "Мінська" (понад 17 млн за рік), мінімальний — "Поштова площа" (4,9 млн).

Зеленою лінією в рік прокотилося майже 118, 8 млн киян і гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки на станціях "Лук'янівська" (14 млн) і "Позняки" (14,8 млн, найменше на цій лінії користуються станцією "Червоний хутір" (1,8 млн).

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Жителі Києва заплатять менше за тепло і гарячу воду: на скільки знизили ціни

На радість пішоходам: на Печерську встановили понад сотню антіпарковочних стовпчиків

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде