Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Готуй гаманець: в центрі Києва час для парковки обмежиться, а вартість збільшиться

Зараз вартість паркування в центрі Києва складає від 5 до 10 гривень за годину. Столична влада планує підвищити тариф до 50 гривень за годину, як мінімум, а час, відведений на парковку, обмежити. Але на даному етапі повноважень у мерії немає, повідомляє Сьогодні.

Директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін розповів, що неодноразово звертався до Кабінету міністрів і Верховної Ради із запитом на отримання цих повноважень. Але результату поки немає.

Дмитро Рахматуллін також заявив, що люди, за нинішньої вартості парковки 10 гривень за годину, залишають свої автомобілі на цілий день (а це близько 10 години за часом, тобто 100 гривень в день), але при цьому не платять, адже штраф за несплату складає всього 200 гривень. А якщо оплатити його протягом 10 днів, дають знижку в 50%. Виходять всі ті ж 100 гривень.

Тому хочуть ввести певні обмеження за кількістю допустимих годин паркування в залежності від зони. Таким чином, в центрі Києва можна буде паркуватися лише 2-3 години. Тариф в центральній частині буде збільшений істотно — до 50 гривень за годину. Штрафи теж будуть збільшені.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

В Steam гряде великий розпродаж: коли можна буде купити гри зі знижкою

Жителі Києва заплатять менше за тепло і гарячу воду: на скільки знизили ціни

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде