Рубрики
События

Перевірена схема: на Теремках шахраї обманюють довірливих консьєржок

У Києві на Теремках з'явилися шахраї, які орудують за старою, але дієвою схемою виманювання грошей у громадян. Зловмисники обманюють в основному літніх людей, розповідаючи, що втратили дуже важливі документи і готові заплатити величезні гроші тому, хто знайде. Однією з таких історій поділилися в паблік "Київ оперативно".


Як працює схема


До нічого не підозрюючи конс'єржці підходить жінка і розповідає несамовиту історію про те, що нібито вона з чоловіком набрали свого часу кредитів. Чоловік при цьому моряк і йде в рейс, а кредити все оформлені на нього. І ось вона нібито взяла документи, щоб погасити заборгованості в банку. Але от невдача, по дорозі жінка втратила всі папери. Можливо залишила їх на пошті.

При цьому шахрайка додає, що якщо раптом хтось принесе пропажу, то вона готова заплатити 500 доларів. При цьому зловмисниць залишає контактний телефон. Схема повторюється по всьому секціях РК.

Через кілька годин оголошується чоловік, який нібито знайшов документи і готовий їх повернути за винагороду. Довірливі консьєржки кидаються дзвонити по залишеному номеру, але тут на них чекає підступ. Жінка, яка нібито втратила документи, каже, що зараз вона не вдома, але вже бере таксі і зовсім скоро примчиться за паперами.

У цей час нібито знайшов документи чоловік починає говорити, що дуже поспішає і не зможе дочекатися поки вона приїде.

"Власниця документів" слізно благає консьєржа, розплатитися за знахідку з чоловіком, так як документи їй потрібні дуже терміново ще сьогодні. І, щоб задобрити консьєржку і присипаючи її пильність, додає, що зараз приїде на таксі, поверне конс'єржці гроші і заплатить їй за сприяння.

Жертва погоджується заплатити нібито знайшов цінні папери і часто віддає шахраєві пристойну суму грошей — майже все що є в гаманці. Природно за документами ніхто ніколи не приїжджає.

За словами очевидців, з п'яти секцій ЖК вдалося "зняти врожай" з трьох. За день шахраї виманили у консьєржок близько 10 тисяч гривень.


як виглядають


Жінка: середнього зросту, близько 40 років, шапка зі світлим бубоном, темний кожушок, темні джинси, темні чобітки, окуляри, чорне каре.

Чоловік: трохи вище середнього зросту, близько 40 років, коротка темна-синя куртка, чорна осіння молодіжна шапка, темні штани, кросівки Nike зі світлою підошвою, невелика темна сумочка

Приїжджають і їдуть на автомобілі Skoda Fabia.

Залишений номер телефону, де вказана сума винагороди. фото

Залишений номер телефону, де вказана сума винагороди. Фото "Київ оперативний"

Жінка, яка нібито втратила важливі документи. фото

Жінка, яка нібито втратила важливі документи. Фото "Київ оперативний"

Чоловік, який нібито знайшов важливі документи. фото

Чоловік, який нібито знайшов важливі документи. Фото "Київ оперативний"

Автомобіль на якому приїжджають і виїжджають зловмисники. фото

Автомобіль на якому приїжджають і виїжджають зловмисники. Фото "Київ оперативний"

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Штраф за парковку в недозволеному місці і нові номери: в Україні набув чинності закон про електромобілі

На радість пішоходам: на Печерську встановили понад сотню антіпарковочних стовпчиків

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде