Рубрики
События

Приберуть за секунди: в місті помітили нові евакуатори

У Києві з'явилися нові евакуатори, які зможуть забирати авто порушників в лічені секунди. Кияни помітили два таких транспортних засоби роз'їжджають по місту. як повідомляє "Сегодня", посилаючись на заступника директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитра Рахматуллина, до роботи вони ще не приступили.

Компанія, яка ними володіє, повинна підписати договори для співпраці з інспекцією по паркування. На думку Рахматулина, це може статися вже на наступному тижні. Тоді ж і стане відомо, скільки таких машин буде працювати в Києві.

Евакуатори цього зразка мобільніше лебедочного, які зараз використовують в місті. Нові машини обладнані системою бічного завантаження. Вони стають паралельно авто порушника, встановлюють опору, "піддягають" машину за днище або колеса за допомогою спеціальних висувних балок і ставлять на кузов. Водієві при цьому навіть не треба виходити з кабіни. Весь процес займає близько хвилини.

Такі евакуатори популярні в Туреччині та Ізраїлі. Бачили їх і в інших європейських країнах.

Як раніше писав Vgorode , в 2020 році в Києві планують збільшити кількість евакуаторів. У місті буде працювати до 100 одиниць спецтехніки.

Для боротьби з автохамамі хочуть укомплектувати інспекції з паркування, забезпечити цілодобовий режим роботи евакуаторів, впровадити автоматизовану систему контролю оплати послуг за паркування, перейти на автоматизовану фіксацію порушень правил зупинки, стоянки, паркування за допомогою фото- і відеозйомки.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Авіакатастрофа в Ірані: західні ЗМІ і Канада повідомляють, що літак збили ракетою

Привітай Юхима і Ігнатія: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде