Рубрики
События

Витратять мільйони: в яких садочках і школах Києва відремонтують стадіони і спортзали

У навчальних закладах Києва збираються відремонтувати спортзали і стадіони, а також замінити питні фонтани. Вартість всіх робіт складе 41 мільйон гривень. Про це повідомив Інформатор.

Тут представлений список адрес, де пройдуть ремонтні роботи.


Оболонський р-н


— вул. Героїв Дніпра, 10-Б — школа №194;

— вул. Зої Гайдай, 10-В — школа №252.

Проведуть реконструкцію міжшкільного стадіону: встановлять 6 трибун, 2 лавки запасних, 156 зорових сидінь. Покриють футбольне поле і поставлять 34 тренажера на спортивному майданчику. Буде встановлено 24 камери відеоспостереження, 12 вуличних ліхтарів і 4 прожектора.

Будинки на території також реконструюють: утеплять фасади, вставлять нові двері і вікна, пофарбують стіни, встановлять перегородки в санвузлах, нові унітази, умивальники та душові кабіни, батареї. Замінять старі водопровід і каналізаційні труби на нові. Відремонтують систему опалення та покрівлю всіх будівель.

Загальний бюджет — 30 мільйонів 962 тисячі 770 гривень.


Голосіївський р-н


У навчальних закладах цього району проведуть очистку води, замінять старе обладнання на нове, встановлять лічильники холодної води і сенсорні датчики руху.

Загальний бюджет — 2 мільйони 397 тисяч 540 гривень.

З переліком усіх адрес, де пройдуть ремонтні роботи, можна дізнатися тут .


Шевченківський р-н


— вул. Павловська, 6 — дитячий садок №543;

За цією адресою прокладуть нові водопровід і каналізаційні труби, встановлять унітази, умивальники, сушарки для рук, душові піддони, нагрівачі води, системи очищення води і батареї опалення. Старі стелі замінять на підвісні, світильники — на LED-світильники, двері — на пластикові. Підлоги і стіни покриють керамічною плиткою. Також на території харчоблоку будуть встановлені Електро, картофелечистка, тістомісильна машина і ваги.

Проведуть техобслуговування питних фонтанів і систем очищення води.

Загальний бюджет — 1 мільйон 900 тисяч гривень.

— вул. Академіка Туполєва, 20 е — школа №27.

Тут відремонтують спортивний зал: пофарбують стелі, стіни покриють керамічною плиткою, старі підлоги замінять на нові травмобезопасниє, встановлять ворота для міні-футболу та баскетбольний стенд.

Загальний бюджет — 2 мільйони гривень.

З переліком усіх адрес (97 закладів), де до кінця 2020 буде проведено ремонт пралень та харчоблоків, можна ознайомитися тут .

Загальний бюджет — 1 мільйон 400 тисяч гривень.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Ти не проїдеш: Київ застиг в ранкових пробках

Вразив: киян запрошують подивитися реставраційні роботи стародавньої картини

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде