
Сьогодні, 9 січня, в Києві у відділенні "Ощадбанку" на вулиці Михайла Закревського стався вибух. Про це повідомляє ТСН.
Очевидець розповів, що близько 2:45 ночі почув вибух, який доносився з відділення "Ощадбанку". Незабаром після цього він побачив, що четверо невідомих, одягнених в чорне вбрання і балаклави, тікають.
Відомо, що зловмисники намагалися підірвати банкомат з метою отримати гроші. Але спроба виявилася невдалою, так як відкрилася лише верхня кришка, а сам сейф залишився закритим.
На щастя, ніхто від вибуху не постраждав.
ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:
Під Києвом чоловік морив голодом понад сорок тварин: що Розіта власнику міні-зоопарку
Авіакатастрофа в Ірані: в мережі з'явилося останнім фото екіпажу перед вильотом
Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .
Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .
Повідомляє Вгороде