Рубрики
События

Унікальна програма: в Києві презентували карту з усіма послугами для дітей з інвалідністю

В рамках проекту Kyiv Smart City міська влада спільно з Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю представили програму, яка дає батькам великий спектр послуг. Про це пише "Вечірній Київ".

Рішення про програму було прийнято в зв'язку з тим, що батьки неодноразово зверталися до міської влади з проханням полегшити їм отримання інформації та послуг в Києві.

— На сайті Центру люди можуть ознайомитися з усіма послугами, які місто надає дітям з інвалідністю. А замовити послуги батьки можуть в особистому кабінеті киянина на сайті КМДА, — пояснив системний адміністратор центру реабілітації Максим Никитенко.


Що це означає


Тепер батькам не потрібно самостійно оббивати пороги районних і міських установ, щоб отримати інформацію, записатися на прийом або реабілітацію. Досить просто відкрити карту установ, що надають послуги дітям з інвалідністю.

Батьки вже встигли ознайомитися з програмою і відзначили, що це дуже зручно.

Також спеціально для центру реабілітації розробили інформаційну карту-довідник, де можна онлайн ознайомитися з найближчими освітніми установами з інклюзивними програмами, реабілітаційними центрами, а також з переліком послуг, які батьки можуть отримати в своєму районі. Програма поки працює в тестовому режимі.

— У Києві близько 10 000 сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю. На одній із зустрічей з батьками, вони повідомили, що не мають достатньої інформації, де вони можуть отримати ту чи іншу послугу: записатися в садок, отримати медичну допомогу, дізнатися про пільги. Тому виникла ідея створити єдиний ресурс, де на карті можна знайти установу, яка надає ту чи іншу послугу неподалік від місця проживання. У свою чергу, для міста стає зрозуміліше, де і який послуги не вистачає, — зазначила заступник голови КМДА Марина Хонда.

Вона закликала батьків протягом найближчого часу протестувати програму, щоб зрозуміти чого не вистачає і чи справляються сайти з навантаженням. Про виявлені недоліки при тестуванні можна повідомити керівництву Київського міського центру реабілітації дітей.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Катастрофа літака МАУ в Ірані: Зеленський оголосив 9 січня вдень жалоби

На радість пішоходам: на Печерську встановили понад сотню антіпарковочних стовпчиків

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде