Рубрики
События

Будь в курсі: які мости і дороги полагодять в Києві в цьому році

У Києві відремонтують кілька вулиць і мостів, які не чинили останні десятки років. Про це заявив гендиректор комунальної корпорації "Київавтодор" Олександра густіла.


ремонт вулиць


Зокрема, в столиці проведуть капітальні ремонти вулиць і побудують нову автомобільну дорогу.

— Крім середніх ремонтів, заплановані і капітальні: на проспекті Героїв Сталінграда, вулиці Терещенківській, вулиці Льва Толстого, вулиці Шумського, вулиці Борщагівській, вулиці Милославської, Броварському проспекті. Також почнемо будівництво нової автомобільної дороги між вулицею Довбуша та Броварським проспектом — це масштабний проект, який дозволить розвантажити транспортні потоки в мікрорайоні ДВРЗ на лівому березі Києва, — заявив густіла.

Також стало відомо, що в 2019 році почався ремонт на 12 об'єктах, але повноцінно роботи закінчаться тільки в цьому 2020 році.

— Це реконструкція вулиці Туполєва, капітальний ремонт проспекту Бандери, вулиці Пушкінській. Роботи будуть продовжені на вулиці Заболотного — від Одеської площі до будинку №156 і в зворотному напрямку. У центрі міста продовжимо реконструкцію вулиці Покровської в Подільському районі. До речі, в історичній частині міста дуже складно проводити ремонтні роботи через застарілі підземних комунікацій. Ми робимо ремонт, а потім раптово прориває трубопровід і доводиться проводити розриття, щоб усунути аварію, — підкреслив гендиректор "Київавтодору".

Також на поточний рік заплановано капітальний ремонт вулиці Микільсько-Ботанічній — від вулиці Тарасівській до вулиці Льва Толстого. Буде завершено капітальний ремонт вулиці Чорнобильської — від проспекту Перемоги до вулиці Уборевича. Продовжиться капітальний ремонт на проспекті Комарова.


Борщагівський шляхопровід


У 2020 продовжаться ремонтні роботи на Борщагівському шляхопроводі.

— Це унікальний ремонт. Нам вдалося в максимально стислі терміни провести ремонт шляхопроводу і відновити на ньому рух швидкісного трамвая. У 2020 році заплановано обмежити рух транспорту в бік Борщагівки, але трамвайне сполучення вже перекриватися не буде, — повідомив густіла.


Лінії швидкісного трамвая і мости


У 202 році завершиться ремонт пішохідного моста через лінію швидкісного трамвая біля кінотеатру "Лейпциг" і пішохідного моста через проспект Космонавта Комарова біля вулиці Миколи Василенка. На цих об'єктах з'являться пішохідні галереї, а мости будуть обладнані ліфтами для маломобільних груп населення.

Згадав Геніральний директор і про пішохідний міст через Дніпро, на якому в 2019 році відбулося обвалення частини конструкцій.

— Ремонт Пішохідного моста буде проведено після того, як отримаємо експертний висновок про його стан. Сподіваємося, що такі роботи виконаємо в 2020 році. Ми посилимо його конструкції. Проблема моста в тому, що за багато років експлуатації його капітально жодного разу не ремонтували. Це і призвело до обвалення частини конструкцій. За подібними об'єктами потрібно постійно стежити і проводити їх ремонти, щоб не погіршувати ситуацію, — пояснив густіла.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Водієві на замітку: в Києві заборонили паркуватися на 19 вулицях

Цікаво знати: на Арсенальній площі пройде масштабна реконструкція бою проти більшовиків

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде