Рубрики
События

Через Криму: Блогерша Олександрі Митрошин заборонили в'їзд в Україну

Російської Блогерша Олександрі Митрошин заборонили в'їзд в Україну. як розповіли в Міністерстві внутрішніх справ, до інциденту, який стався днями в Києві, дівчина могла відвідувати нашу країну.

Пізніше з'ясувалося, що вона була в включеному Криму і публікувала фото звідти в своїх соціальних мережах. Прес-служба МВС пояснила, що на кордоні її не розгорнувся з простої причини — вона їхала в Україну на потязі, так що прикордонники під час перевірки документів не могли перевірити це порушення. Тепер же факт візиту в Крим підтвердився, так що блогерша поки не зможе приїжджати в Україну.

Як раніше писав Vgorode , в понеділок, 6 січня, поліцейські Києва затримали активістів , які намагалися зірвати виступ російської блогерша Олександри Митрошин.

За даними організації, копи затримали двох "активістів" — Леоніда Овчаренко та Олексія Кальницького. Приводом для затримання стало питання "чий Крим", адресований російської Блогерша. Один з поліцейських повідомив, що патрульні затримали Овчаренко і Кальницького за дрібне хуліганство.


Хто така Олександра Митрошина


Олександра Митрошина в свої 25 років є письменницею і блогером. Крім того, вона відома як активістка-феміністка, засновниця і прихильник руху # ЯНеХотелаУмірать на підтримку закону про домашнє насильство. Митрошина веде власний канал на YouTube. Там вона вчить дівчат і хлопців правильного способу життя.

Повідомляє Вгороде