Рубрики
События

Отримай відповідь: коли реконструюють Пейзажну алею

Реконструкція Пейзажній алеї почнеться навесні 2020 року. Про це повідомив гендиректор комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр густіла.

— Реконструкція Пейзажній алеї — це одна з наших основних завдань на 2020 рік. Проект якраз проходить експертизу. Роботи плануємо розпочати відразу після того, як закінчиться зима, — повідомив густіла.

На алеї планують замінити асфальтне покриття, відремонтувати доріжки, облаштувати нові оглядові майданчики, а також замінити освітлення і встановити лавочки. Також, згідно з проектом, на всіх підступах до Пейзажної алеї з'являться болларди — це висувні стовпчики, вони унеможливлять заїзд автотранспорту на алею.

З'ясувалося, що багато активістів переживають, чи не постраждають під час реконструкції арт-об'єкти Пейзажній алеї.

— Консультації з активістами обов'язково проведемо і в міру можливості допоможемо провести ремонт арт-об'єктів. Зазначу, що ми не плануємо демонтувати жоден з об'єктів, які там знаходяться. Ремонтні роботи будуть проводитися поетапно, адже ми розуміємо, що якраз навесні туди на прогулянки відправиться багато киян і гостей міста. Будемо намагатися все роботи проводити максимально оперативно і якісно, щоб не заважати відпочиваючим, — підкреслив гендиректор комунальної корпорації "Київавтодор".

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Жахлива трагедія: в Ірані розбився український літак зі 167 пасажирами на борту

Чи не розрахували сили: на Троєщині підлітки на смерть забили перехожого

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде