Рубрики
События

Отримай відповідь: як працює електронна трудова книжка

В Україні з'явився новий онлайн-сервіс — електронна трудова книжка. Послуга доступна на веб-порталі електронних послуг. Про це повідомили в Пенсійному фонді.


Навіщо


Завдяки новій послузі можна онлайн переглядати відомості про свою трудову діяльність.

В електронній трудовій книжці "інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

Цей сервіс допоможе дізнаватися докладну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, так як вони будуть збережені в електронному форматі.

Також застраховані особи та роботодавці можуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій документів, завірених кваліфікованої електронним підписом. Зараз Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

Для того, щоб скористатися послугою, необхідно зареєструватися на веб-порталі Фонду за допомогою кваліфікованої електронного підпису (ЕЦП).

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Розваж малечу: в Києві запрацював "Казковий трамвайчик"

Цифра дня: скільки людей зустріли Новий рік на Софійській площі

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде