Рубрики
Досуг и еда

Не пропусти: в Києві покажуть альманах сучасних мультфільмів

У Києві відбудеться альманах сучасних мультфільмів, які були відзначені на українських і міжнародних фестивалях. У маленьких жителів столиці буде можливість познайомитися з кращими новими роботами українських аніматорів.

Збірник містить у собі 4 серії мультфільму "Мишка і місячна Дзвінка" (2018), короткометражні фільми "Халабудка" (2014 року), "Цирк на дроті" (2019).

Тривалість збірника становить 80 хвилин.


"Халабудка"


Короткометражний фільм оповідає про маленького, непримітному будиночку — халабудке, де не можна поставити навіть комп'ютер і замість нього не можна побудувати багатоповерховий будинок. Але ця "халабудка" носить статус історичного центру.

У мультфільмі порушено тему дорослішання, подяки, любові до своєї історії. Розповідається про "халабудках" різних культур і національностей.


"Мишка і місячна Дзвінка"


Мультфільм про маленьку і самотню місячну Дзвінку, яка вирушила на Блакитну Планету, щоб знайти собі друзів. Там вона зустрічає неслухняного і дивного Мишка. Хлопці розуміють, що спільні мрії і фантазії їх об'єднують. Тепер вони друзі.


"Цирк на дроті"


У цьому мультфільмі йдеться про те, що фантазія не має меж і заборон. Все, що завгодно, може ожити і стати частиною казки.

Так, одного разу, маленька дитина залишився наодинці з дідусем. Дідусь читав газету на кріслі і заснув. І ось малюк залишився один, наодинці зі своєю фантазією. Він придумав свою власну казку.


Де і коли подивитися альманах


Де: кінотеатри "Факел", "Ліра", "Дніпро", кінотеатр ім. Т. Г. Шевченка

Коли: з 2 січня по весняні канікули (розклад сеансів дивіться на сайтах кінотеатрів)

Ціна: 40-50 гривень

Повідомляє Вгороде