Рубрики
События

До Землі мчить метеоритний потік: як спостерігати космічне явище

В ніч з 3 на 4 січня щорічний феномен метеорного потоку Квадрантіди досягне свого піку. Про це пише Gismeteo.

Цього року Квадрантіди обіцяють бути особливо масштабними, адже максимальна швидкість падіння складе близько 120 метеорів на годину.


як спостерігати


Щоб побачити космічний феномен потрібно вибрати місце, далеко від яскравого міського освітлення. Потік можна буде побачити неозброєним оком, але для цього треба перебувати в темряві близько півгодини, щоб очі змогли пристосуватися і помічати рух метеорів в небі.

На відміну від багатьох інших метеорних потоків, Квадрантіди створюють метеори у вигляді вогненних куль, які відрізняються незвичайними квітами і яскравістю, так що подивитися точно буде на що. Створені з більших осколків небесних тіл, ніж більшість метеорів, вони створюють особливо широкі і довгі смуги в небі, вриваючись в атмосферу Землі.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Розваж малечу: в Києві запрацював "Казковий трамвайчик"

Цифра дня: скільки людей зустріли Новий рік на Софійській площі

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде