Рубрики
События

Озвучили ціни і дати: в Україні стартувала реєстрація на пробне ЗНО

З сьогоднішнього дня, 3 січня, стартувала реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Реєстрація триватиме до 24 січня.

З порядком реєстрації учні можуть ознайомитися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.


дати проведення


Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 21 березня, а з математики, історії України, фізики, хімії, географії та іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської) — 28 березня.

Варто відзначити, що в день проведення пробного ЗНО кожен з учасників зможе пройти тестування по одному з предметів.

Відомо, що для всіх зареєстрованих будуть створені особисті сторінки, на яких до 2 березня буде з'являтися інформація про час і місця проведення пробних іспитів, а також результати тестувань.


Внесення відповідей і оприлюднення результатів


Важливо пам'ятати, що для отримання результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання учасникам потрібно внести відповіді в сервіс "Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання" з 21 по 23 березня — відповіді з української мови та літератури, з 28 по 30 березня — з решти предметів.

Отже, результати пробного ЗНО з української мови та літератури будуть оприлюднені на сторінках всіх учасників 27 березня, а з решти предметів результати будуть відомі 3 квітня.


Ціни за участь


Ціни за участь у пробному тестуванні в різних регіонах дещо відрізняються: в Київському і у Вінницькому — 150 гривень за проходження одного тестування, в Херсонському — 145 гривень, а в Дніпропетровському — 138 гривень.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Неси за адресою: в столиці запрацювали пункти переробки новорічних ялинок. куди здати

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде