Рубрики
События

Будь в курсі: в Україні з'явиться декретну відпустку для всієї родини

У Верховній Раді готують законопроект, згідно з яким передбачено поділ відпустки по догляду за дитиною між різними членами сім'ї. Про це пишуть "Букви".

— Ми готуємо свою позицію по відпустках. Там є два блоки: декретну відпустку, який ми хочемо зробити трансферним, щоб мама, тато і найближчі бабусі, дідусі здобували загальну право ним розпоряджатися і, відповідно, змінювати один одного, — повідомила глава комітету ВРУ з питань соціальної політики Галина Третьякова.

Стало відомо, що таке нововведення дозволить за час декретної відпустки не втрачати професійні навички.

— Для чого це потрібно? Щоб жінка не випадала з професії на три роки і могла мати можливість побути вдома півроку, потім вийти попрацювати і знову піти в декретну відпустку. Цей регламент для того, щоб мама не втрачала професійні навички і не випадала з трудового процесу, — пояснила Галина Третьякова.

Нововведення також знадобиться, щоб вся сім'я могла брати участь в житті новонародженого.

— Три роки — це дуже великий термін, тому дати можливість сім'ї міняти того, хто доглядає за дитиною або дати можливість родині побути разом, коли народився новий чоловік — це те, чого хочеться досягти трансферним декретною відпусткою, — додала Третьякова.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде