Рубрики
События

Пропонували квартири в оренду: в Києві розкрили незвичайну схему шахрайок

У Києві була розкрита незвичайна схема шахрайок з оренди квартир. Про це пише "Сегодня".

Подробиці розповів начальник Печерського управління поліції, полковник Андрій Дуброва.

— Розповім про недавнє розкриття шахрайства, яке відрізняється від багатьох інших нестандартної схемою. Все почалося з того, що на вулиці Еспланадній ділки орендували офіс і почали там працювати. Контора пропонувала квартири в оренду, але саме житло клієнтам не показували. З клієнтами підписували договір, брали з них плату за перший і останній місяці. Тобто мова йшла про суми в 13-14 тисяч гривень з кожної людини. Після цього клієнту надавали адресу і людина відправлявся в квартиру. Але адреси були нереальними, — розповів Дуброва.

Обурений клієнт повертався в офіс, а йому показували підписаний ним самим договір, де написано, що це документ про надання інформаційних послуг і не більше.

— Але в розмові вони пропонували людям квартири в оренду. Тобто було скоєно шахрайство. Розслідуючи цей злочин, довелося робити навіть контрольну закупівлю такої послуги. Довелося виділяти необхідну суму. У підсумку злочин розкрито, вже підписано понад 30 підозр фігурантка. До речі, як виявилося, ці дівчата раніше займалися подібним в Харкові, звідки вони родом, — додав начальник Печерської поліції.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Символ 2020 року: на набережній Дніпра з'явився новий мурал

Їх чекає реабілітація: в 2020 році українські цирки перестануть використовувати тварин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде