Рубрики
События

Будь в курсі: з 1 січня українці платитимуть абонплату за газ

З сьогоднішнього дня 1 січня 2020 рік, з українців будуть стягувати плату за газову інфраструктуру, навіть якщо газ в будинку не використовували. Про це пише "Апостроф".

Розмір абонентської плати буде розрахований індивідуально, залежно від обсягу споживання газу протягом "газового року". Середньомісячне споживання газу в кубометрах примножать на базовий коеффіціентмі

— За основу береться обсяг споживання газу протягом "газового року". Це проміжок часу з початку жовтня до кінця вересня. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісячно протягом року, — пояснили в прес-службі "Регіональної газової компанії".

За доставку газу треба буде платити, навіть якщо газ не використовувався в окремі періоди.

— У наступному році ваша плата за доставку буде скоригована відповідно до реальними обсягами споживання. Якщо газове обладнання, яке не використовується взагалі, і ви не плануєте цього в майбутньому, то вам варто розглянути можливість від'єднання від газових мереж з пломбуванням, — йдеться в повідомленні.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Символ 2020 року: на набережній Дніпра з'явився новий мурал

Їх чекає реабілітація: в 2020 році українські цирки перестануть використовувати тварин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде