Рубрики
События

Залишитися в живих: де в Києві похмелитися 1 січня

31 грудня — день, якого всі чекають з нетерпінням заради смачних салатів, святкової атмосфери і застілля в колі найближчих. Але, на жаль, похмілля першого числа нового року наздоганяє більшість з нас. В інтернеті є маса способів, як позбутися від неприємних наслідків свята, але у нас є варіант трохи краще.

Vgorode зібрав закладу, які 1 січня готують спеціальні страви, щоб похмілля минуло швидше.


Похмільна вуха в "Чорноморці"


У відомої мережі ресторанів "Чорноморка", яка спеціалізується на морепродуктах, традиційно в перший день 2020 року буде безкоштовно подавати юшку. Її приготують у великих казанах на відкритому повітрі і пригощатимуть всіх, хто хоче підбадьоритися. Крім юшки, вас чекають: багато риби і устриць, чотири види форшмака, п'ять видів олів'є, оселедець під шубою або шуба по-царськи, мімоза, тюлечка і рибний пиріг.

Коли 1 січня, з 15:00

Де: Рибна еколавка "Чорноморка"

Адреси: вулиця Преображенська, 7

вул. Ярославська, 5/2

вул. Драгоманова, 6/1

вул. Мельникова, 83а

вул. Княжий затон, 16д

вул. Велика окружна, 110а


Бульйон і креветки в "Юності"


Креветочная "Юність", яка знаходиться в центрі Києва, також пропонує кілька страв, які допоможуть прийти в себе після новорічної ночі. У закладі будуть подавати бульйон, пиво, креветки і солону рибу. А в якості розважальної програми виступлять діджеї з улюбленими хітами 90-х.

Коли 1 сiчня, 18:00

Де: креветочная "Юність"

Адреса: Михайлівська, 24а


Грузинське 1 січня "Чачаварне"


Для тих, хто звик рятуватися від похмілля алкогольними способами, ми теж знайшли підходящий варіант. Грузинський ресторан "Чачаварня" пригощатиме всіх цілющою Чихиртма, а запити це все дадуть чаркою чачі. Крім цього, в меню закладу багато традиційних грузинських страв: різноманітні хінкалі, хачапурі, а також страви з баклажанами.

Коли 1 січня, 14:00

Де: Чачаварня

Адреса: Пушкінська, 1-3 / 5


Опохмел party в ESHAK


За традицією, в ресторані ESHAK гостей чекає опохмельная вечірка. Тут будуть пригощати пивом, а також підготували варених раків за спеціальною ціною — 400 гривень. Організатори обіцяють, що буде в міру шумно, але при цьому дуже весело і ситно.

Коли 1 січня, з 15:00

Де: ESHAK

Адреса: вулиця Велика Васильківська, 85/87


Похмільний 1 січня Talkies bar


1 січня 2020 року бар Talkies відкриє свої двері в звичному графіку для всіх тих, кому хочеться відійти після міцної новорічної ночі. Лікувати тут будуть за допомогою Кривавої Мері і фірмового Гаспаччо.

Коли 1 сiчня, 18:00

Де: Talkies bar

Адреса: вулиця Межигірська, 3/7


Опохмел в ресторані "Наші люди"


Для всіх "своїх" в ресторані підготували насичену програму 1 січня. У перший день нового року гостей пригостять фірмовим форшмаком, а також сорбентом №1 — устрицями. У вільний час доповнить музична програма від запрошеного діджея.

Коли 1 січня, 14:00

Де: "Наші люди"

Адреса: Княжий Затон, 14б


Чихиртма і чача в "Мацон"


Кращим похмільним супом у грузин вважається чихиртма, саме її і подаватимуть всім, хто прийде 1 січня заклад. А якщо суп поставить на ноги занадто швидко і вам захочеться продовження свята, до Чихиртма абсолютно безкоштовно будуть наливати чачу. З таким рецептом ви точно відійдете від новорічного застілля набагато швидше.

Коли 1 січня, з 14:00

Де: кафе-сироварня "Мацон"

Адреса: бульвар Ігоря Шамо (Давидова), 1/5


Бульйон party в Docker pub


1 січня Docker pub рятуватимуть всіх тих, хто відгуляв на славу і подавати welcome-drink у вигляді підбадьорливого бульйону. Як відомо, саме гарячі страви швидше за все допомагають прийти в себе.

А продовжити святкування 2020 року на Бульйон party можна буде з триб'ютом "Ленінград" band. Детальну інформацію можна дізнатися за номерами: 050 358-55-13, (044) 537-13-40.

Коли 1 січня, 20:00

Де: Docker pub

Адреса: Богатирська, 25

Повідомляє Вгороде