Рубрики
События

Будь в курсі: в січні кияни заплатять за опалення на 22-23% менше

"Київтеплоенерго" перерахує розмір платежів за тепло і гарячу воду за грудень 2019 року. Про це повідомили в прес-службі КМДА. Обіцяють, що суми в платіжках за січень будуть на 22-23% менше.

Підставою для перерахунку стала постанова Кабінету міністрів України № 1082. Документ передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з опалення та гарячого водопостачання в зв'язку зі зміною ціни природного газу. Питома вага природного газу в тарифах "Київтеплоенерго" становить близько 80%, відзначили в КМДА.

Також повідомляють, що перерахунок вартості цих послуг отримають всі категорії споживачів Києва.


міські програми


Крім цього, на засіданні КМДА мер Києва нагадав, що вже понад півтисячі київських будинків скористалися міськими програмами з енергозбереження і платять за комунальні послуги набагато менше.

— Ми кілька років тому почали програму 70/30. І ця програма користується великим попитом у киян. Люди в будинках, які приєдналися до програми, платять в два рази менше за тепло. Ціна опалення за листопад в термомодернізірованних будинках була в середньому вдвічі менше, ніж тариф. Жителі таких будинків фактично залежать від ціни на газ і регулюють розмір платежів самостійно, — підкреслив мер столиці.

Він також наголосив на необхідності модернізації обладнання, яке допоможе автоматично регулювати подачу теплоносія в залежності від температури повітря за вікном.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

240 тонн: Шулявський міст зазнали перед відкриттям вантажівками

Весна прийшла: напередодні Нового року в одному з районів Києва розцвіла сакура

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде