Рубрики
События

Увійде в історію: 2019 рік став найтеплішим роком за всю історію метеоспостережень

2019 рік увійде в історію України як найтепліший за весь період метеоспостережень. Про це повідомили на сайті Центральної геофізичної обсерваторії.

Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського, спираючись на прогнози Українського гідрометцентру, підвела погодні підсумки 2019 року. Як заявили в обсерваторії, цей рік увійде в історію України як найтепліший за весь період спостережень з 1881 року.

У цьому році середня температура повітря в Києві досягла 10,6 ° С, що на 2,9 ° С вище норми, яка становить 7,7 ° С. Перевищено навіть показник аномально теплого 2015 року, коли середня температура становила 10,5 ° С.

— Ще ніколи не було, щоб тепліше норми виявилися всі 12 місяців. Особливо теплим, навіть найтеплішим за весь період спостережень був червень, середня температура якого досягла 23,6 ° С. Ще жодного разу в грудні температура повітря в Києві не перевищувала 15 ° С. Але в цьому році 19 грудня вона досягла 15,2 ° С, — йдеться в повідомленні.

В цілому протягом року температурні рекорди були побиті понад 30 разів, часом на 2,0-2,5 ° С, додають метеорологи.

З урахуванням значень цього року можна вважати, що середня температура повітря в Києві за останні 139 років зросла приблизно на 3 ° С, що значно більше, ніж на земній кулі. Зараз температура повітря в Києві стала приблизно такою, якою була в кінці XIX в. в Одесі, а в Одесі стала такою, як колись була в Бухаресті.

Також, за прогнозом метеорологів, 28-29 грудня все-таки повинен йти сніг — тому на Новий рік трохи снігу буде.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

240 тонн: Шулявський міст зазнали перед відкриттям вантажівками

Весна прийшла: напередодні Нового року в одному з районів Києва розцвіла сакура

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде