Рубрики
События

Африканський лікер преміум класу Amarula: один з найбільш таємничих алкогольних напоїв в історії

Amarula — це найпопулярніший південноафриканський алкогольний напій, відомий у всьому світі лікер преміум класу, а ще таємниче спиртне, овіяне різноманітними міфами, легендами і цікавими фактами.

Перший раз про бренд під назвою "Amarula" покупці почули в далекому 1983 році, напій, створений з плодів слонячого дерева став справжньою сенсацією, спровокував появою численних коктейлів на основі цього алкоголю і з тих пір не сходить з п'єдесталу популярності. Починаючи з 1989 року людство насолоджується вершкової версією напою, який вже отримав статус легендарного!


Легенда напою Амарула


Африка — дивовижне місце перетину екосистем, тут носороги, гепарди і слони співіснують пліч-о-пліч, а дивовижне дерево марула безліч років робило можливим виживання не тільки тварин, а й місцевих племен!

Дерево ніби створили для потреб людей, адже його густі крони дозволяють сховатися від виснажливого сонця, його плодові кісточки перетворюються в масло, м'якоть вживається в їжу, а сік здатний втамувати спрагу!

А ще марула — джерело чоловічої сили, спосіб лікування багатьох хвороб і можливість дізнатися стать майбутньої дитини.

Дійсно, як ви, напевно, вже здогадалися, сотні років слоновое дерево шанувалося місцевими племенами і було священним.

З ним необхідно звертатися дуже обережно, наприклад, плоди збирати виключно вручну. Виробники преміального лікеру Amarula з любов'ю збирають в Африці сировину для алкогольного напою, відбираючи лише ідеальні плоди.


Цікаві факти


Amarula знаходиться на другому місці по затребуваності у аудиторії серед усіх вершкових лікерів в світі!

Амарула випускається в Кенії, для цих цілей побудований спеціальний завод, плоди для виробництва збирають вручну і це дає можливість працюватимуть 60 000 африканським громадянам. Продукція заводу експортується відразу в 100 країн світу.

Одне слоновое дерево за все своє життя дає до 2000 кг сировини.

Найбільше пляшок Амарула продається в Німеччині, Канаді, Бразилії та Анголі.

Ось такий він, таємничий і цікавий напій Амарула. Його повинен спробувати кожен любитель солодких лікерів.

Повідомляє Вгороде