Рубрики
События

150 пристроїв: в Києві будуть безкоштовно роздавати "прищіпки" для прибирання за собаками

У Києві будуть безкоштовно роздавати спеціальні кріплення для прибирання за собаками. Про це повідомляє "НашКіев". Організатором акції стала КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Вона закликає киян повідомити своїм ОСББ, ЖЕКам і Керуючим компаніям про таку можливість.

В рамках акції планують роздати 150 спеціальних кріплень "Собача прищіпка" з БІО-пакетами для збирання за собаками. Сенс їх у тому, що пристрої кріпляться на стіну в під'їздах будинків, щоб у власників собак завжди була можливість взяти БІО-пакет для прогулянки зі своїм вихованцем.

Київська міська лікарня ветеринарної медицини

Київська міська лікарня ветеринарної медицини

За словами організаторів, акція діє до того часу, поки "Прищіпки" є в наявності. Для того щоб прийняти в ній участь, необхідно повідомити своїм ОСББ, ЖЕК або Керуючої компанії, щоб вони заповнили анкету по засланні .

Крім того організатори повідомляють, що "Собачі прищіпки" будуть віддавати виключно юридичним особам, які обслуговують багатоквартирні будинки в Києві і в кількості не більше трьох штук на одну компанію.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Плануй відпустку: в березні запустять лоукост Київ — Абу-Дабі

Весна прийшла: напередодні Нового року в одному з районів Києва розцвіла сакура

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде