Рубрики
События

Время и Стекло, Alyona Alyona і The Hаrdkiss: Іван Дорн запрошує зустріти Придатний рік 2.0

Хоч раз в житті кожен з наших читачів проводив Новий рік або хоча б частину його будинку, в оточенні салатів і з включеним телевізором "для фону" телевізором. А там, з екрана на нас дивилися особи зірок, яких ще за часів наших батьків не можна було назвати модними. Навіть перемикання каналу не рятувало ситуацію на кожному з них був свій набір пропахлих нафталіном знаменитостей.

І все це повторювалося б з року в рік, але Іван Дорн і команда Masterskaya підготували альтернативу новорічне шоу з головними музичними ньюсмейкерами країни Придатний рік 2.0.

[Embedded content]

Глядачів обіцяють здивувати несподіваними музичними колабораціями. Наприклад, The Hаrdkiss і Аліни Паш отожгут на треку Make-up / Bosorkanya, а Іван Дорн і Время и Стекло разом виконають пісню Дим.

The Hаrdkiss і Аліна Паш

The Hаrdkiss і Аліна Паш

Не варто забувати і про новачків, адже нова українська музика приємно дивує своєю якістю і самобутністю. На Придатний рік 2.0 засвітяться молоді українські музиканти О, YUKO і Mama13.

YUKO

YUKO

Ну і, плюс до всього, вам не доведеться тримати одну людину, який буде постійно перемикати музику на програвачі. Придатний рік 2.0 виступить відмінним плейлистом для створення новорічного настрою до 12 ночі і для потужної вечірки після опівночі.

Іван Дорн

Іван Дорн

У новому шоу ви зможете побачити The Hardkiss, Alyona Alyona, Время и Стекло, SunSay, "Агонія", Володимира Дантеса, Аліну Паш, Женю Галича, Constantine, актрису Ірину Горбачову, блогерів Антона Птушкіна і Яна Гордієнко. А група YUKO, учасники національного відбору "Євробачення", ще й виступила продюсером 5 музичних номерів.

Придатний рік 2.0

Придатний рік 2.0

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram або в Twitter .

Повідомляє Вгороде