Рубрики
События

Вбивство Кирила Тлявова: суддя взяв самовідвід через дружбу з підозрюваним

У справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова суддя Ігор Опанасюк взяв самовідвід, бо дружить з одним з підозрюваних поліцейських Володимиром Петрівці. Про це повідомило hromadske. Однак, це не завадило Опанасюку раніше підтримати відведення іншого судді у справі.

Коли Опанасюк взяв самовідвід, прокурор Сергій Самчук зазначив — факт того, що Опанасюк і Петровець дружили, ставить під сумнів рішення Опанасюка про відвід судді Ярослави Керекез раніше.

Підозрюваний Іван Приходько заявив, що неодноразово бачив, як Петровець спілкувався з Опанасюк.

— Я дуже дружу з Опанасюк Ігорем Олександровичем. Підтримую захисника, — сказав сам Петровець на суді.

На думку адвоката потерпілих Олександра Щербини, все це тільки затягує засідання.

Як раніше писав Vgorode , Кирило Тлявов був вбито 31 травня 2019 року. Він грав на вулиці, в декількох десятках метрів троє чоловіків стані алкогольного сп'яніння і один неповнолітній вправлялися у стрільбі по мішенях. Куля потрапила в голову дитині. Через кілька днів Кирило Тлявов помер в лікарні.

Всього в справі про вбивство Кирила Тлявова оголосили підозри чотирьом особам . Двоє з них — патрульні поліцейські Володимир Петровець і Іван Приходько, одна цивільна особа і один підліток.

Підозрюваним пред'являють звинувачення по частині 4 статті 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї) і частини 1 статті 119 (вбивство через необережність) КК. Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до 7-ми років.

24 грудня Прокуратура Київської області передала до суду обвинувальний акт у справі про вбивство в Переяслав-Хмельницькому 5-річного Кирила Тлявова.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде