Рубрики
События

Відзнач Междурнародний День подарунків з Орестом: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Доброго ранку, кияни! Vgorode зібрав актуальну інформацію про погоду, курсі валют, ціни на бензин і святах.

На календарі 26 грудня, а значить:


свята


Міжнародний День подарунків — свято, яке відзначається в Великобританії і в ряді країн Британської співдружності націй: Австралії, Нової Зеландії, Канаді на наступний день після Різдва — 26 грудня. В наші дні його відмінною рисою стали гігантські розпродажі в великих і маленьких магазинах. Саме в День подарунків можна придбати будь-яку вподобану річ за півціни. Чим народ із задоволенням користується.

Міжнародний день кіно — це свято кінематографістів — працівників цього дивного мистецтва — і його любителів по всьому світу. Днем народження кіно вважають саме 28 грудня 1895 року, коли в паризькому кафе на бульварі Капуцинів Люмьєри представили вже широкій публіці перший у світі короткометражний фільм "Прибуття потягу на вокзал Ла Сьота". Це був перший фільм в історії кінематографа, який був показаний публіці за гроші.


іменини


Олександр, Олексій, Анастасія, Аркадій, Арсеній, Василь, Володимир, Гаврило, Герман, Григорій, Євгеній, Омелян, Іван, Микола, Орест, Яків.


Погода


У Києві сьогодні хмарно з опадами. Температура повітря вдень складе від +4 до +6 градусів, а вночі від +4 до +6 градусів.


Ціни на бензин


Середня ціна на А-95 на київських АЗС — 27,74 грн, А-92 — 26,74 грн. Дизпаливо: 26,63 грн. Газ: 12,39 грн.


Курс валют


Курс долара від НБУ — 23,26 грн, середній банківський комерційний курс покупки долара — 22,92 грн, продажу — 23,24 грн. Курс євро від НБУ — 25,77 грн, середній банківський комерційний курс покупки євро — 25,31 грн, продажу — 25,81 грн.


біткоіни


Повідомляє Вгороде