Рубрики
События

Чи не пропускали швидку: киян обурила поведінка автохамов

У Києві в годину пік водії нахабно не пропускали машину швидкої допомоги, яка везла пацієнта у важкому стані. Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Ситуація вирішилася в той момент, коли на місце інциденту приїхали патрульні зі звуковою сиреною і створили "зелений коридор". Співробітники бригади швидкої уточнили, що саме завдяки патрулю пацієнт залишився живий і його оперативно довезли до лікарні.

У коментарях до відео користувачі обурилися поведінкою водіїв на дорозі, не поступалися дорогу медикам.

— Люди, та ви дикуни. Дитина, старий, породілля, ваш родич — в швидкої може бути хто завгодно! Завтра ви випадково можете там опинитися! Та ну як не пропустити швидку?!, — відзначили користувачі.

При цьому частина людей скептично поставилися до ситуації і відзначили, що в більшості випадків водії таки поступаються місцем швидкої.

— Не вірю, що "ніхто не поступався дорогу", кожен день їжджу по Києву, завжди і всюди намагаються пропустити швидку "," Сьогодні їхав на Оболонь. Хоча і була пробка, але під'їхала швидку дуже оперативно все пропустили. Навіть без використання кряколок. Так що прогрес однозначно присутня, — написали в коментарях.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Чи не могли заплатити за проїзд: пасажири розгромили станцію метро в центрі Києва

Отримай відповідь: що робити, якщо в метро не спрацював електронний квиток або банківська карта

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде