Рубрики
События

Ювелірний бренд SOVA відкриває магазин в ТЦ Blockbuster Mall

Ювелірний бренд SOVA відкрив магазин в найбільшому торговому центрі країни — Blockbuster Mall.

Напередодні Нового року SOVA готує важливий подарунок своїм шанувальникам і підказує тим, хто ще становить святковий художній альбом. Вже 21 грудня в Blockbuster Mall, найбільшому шопінг-центрі України, відкрився новий бутік ювелірного бренду — і не просто так, а з сюрпризами для покупців.

"Нам дуже важливо бути присутнім в новому перспективному торговому центрі", — говорять в команді бренду. "Тут буде повноцінний бутік, і ми заінтриговані, як відреагують на нього постійні відвідувачі молла".

Прикраси SOVA отримають простір площею 27 кв.м на 1 поверсі Blockbuster Mall, прямо навпроти головного входу. У день відкриття всіх гостей чекали частування — шампанське, маршмеллоу і подарунки. Перші 5 покупців отримали сертифікати на 1000 грн, а ті, хто зроблять покупки протягом тижня отримають сертифікати на 200 грн. Також в бутіку діятимуть зимові знижки -45%.

Blockbuster Mall розташований за адресою Степана Бандери 34, недалеко від станції метро "Почайна" поруч з чинним ТРЦ Блокбастер.

Ювелірний бренд SOVA буде в ТЦ Blockbuster Mall

Ювелірний бренд SOVA буде в ТЦ Blockbuster Mall

______________________________________

SOVA, jewelry house — це ювелірний бренд, який не тільки відповідає світовим тенденціям, але і створює їх, будучи трендсеттери на українському ринку. Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат, виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. SOVA єдиний на українському ринку бренд, який коллекционно підходить до запуску продуктів не боячись експериментів і вольностей.

Повідомляє Вгороде