Рубрики
События

Хрущовки в Києві будуть реконструювати: коли почнуть ремонтувати старе житло

Через 2-3 роки в Києві не залишиться місця для будівництва нових будинків і потрібно буде приводити в порядок застаріле житло. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24".

— Я переконаний, що в найближчі 2-3 роки в місті не буде місця для будівництва нових будинків. Нам потрібно буде якимось чином приводити в порядок ті території і житло, які застаріли. Але щоб до цього прийти, нам потрібен законопроект, який зможе відповісти на багато питань і захистити жителів цих територій, — сказав він.

Мер додав, що на даний момент 80% такого житла в Києві потребує реконструкції або частковому знесення. Головною проблемою залишається переселення жителів для ремонту старих будинків. Кличко вважає, що необхідно прийняти законопроект, який би визначав умови для виселення та коефіцієнт збільшення площі житла при переїзді.

статі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки і Оболоні на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Буде світло: в Дарницькому районі встановили нові вуличні ліхтарі

Нові лінії метро, три мости через Дніпро і ще один аеропорт: в Києві презентували генплан до 2040 року

Повідомляє Вгороде