Рубрики
События

Ходулісти, ельфи-танцівники і жонглери: в Києві відбувся перший новорічний парад

22 грудня від парку Шевченка до Софійської площі вирушили понад 500 костюмованих персонажів: ельфи, жонглери, ходулісти, а також оркестри і 10-метрова святкова платформа з головною Сніговою королевою — Олею Поляковою.

— Для мене відповідально і радісно бути першою Сніговою королевою Новорічного Borjomi параду, адже такі події в Лондоні, Римі, Нью-Йорку завжди відкривають найяскравіші зірки шоу-бізнесу. Я дуже рада, що ми переймаємо світовий досвід, — коментує Оля Полякова.

Над проектом працювали художниця по костюмах Леся Патока, режисер-постановник Слава Жила, композитор Юрій Дзвонар і хореограф Данило Демьохін.

Костюми для параду Леся Патока і її студія відшивали більше 3 місяців: самої кропіткої була робота над нарядом сніжинок і короною Олі Полякової — головний убір Снігової королеви важив більше 6 кілограмів.

— Ми готувалися близько півроку. Мені здається, все вийшло грандіозно. Тисячі людей, які прийшли, щоб стати глядачами першого в історії України новорічного параду, феєричні костюми і казковий гімн заснували нову українську традицію, — розповідає режисер святкової ходи Слава Жила.

До параду також приєдналися 5 сучасних оркестрів, чирлідери і ходулісти. Кульмінацією події став фінальний танець 60 ельфів під гімн параду, написаний Юрієм дзвонар. А головна Снігова королева особисто привітала українців з наступаючими святами.

В рамках події відбувся конкурс на кращий костюм. Наймолодшій учасницею стала півторарічна еся, яка була на святі в костюмі ельфа, а найстаршими учасницями стали представниці клубу "Життєлюб".

— Коли робиш щось вперше, дуже важлива підтримка. Тому ми вдячні нашим партнерам — Milka, НЛО TV і агентству "Оскар" — за те, що приєдналися першими. Ми віримо, що Новорічний Borjomi парад з музикантами, казковими персонажами і супергероями стане новим трендом і очікуваною подією для столиці, передвісником свята для тисяч українців і додатковим приводом відвідати Київ для багатьох туристів, — ділиться представниця організаторів параду Оксана Панкина.

Повідомляє Вгороде