Рубрики
События

Podium Kids: знамениті українські родини показали своїх зіркових дітей

Сімейні цінності — не просто традицією, що передаються з покоління в покоління. Це все, що сім'я переживає разом всередині своєї обителі. Немає зв'язку міцнішою, ніж сімейні узи і не існує почуття більш щирого, ніж батьківська любов.

В рамках спецпроекту провідного глянцю про дитячу моду в Україні Podium Kids відомі родини відкрили завісу своїх взаємин з рідними людьми, поділилися особистими історіями про найголовніше досягнення в житті кожного — сім'ї.

Безумовно, відносини батьків і дітей зсередини самобутні, як і кожен з героїв у своєму таланті і професійні якості.

За настрій і атмосферу в студії, під час фотосесії, відповідали маленькі герої проекту . Малюки ні секунди не давали нудьгувати знімальній групі і зоряним батькам.

Син Ірини Білик Тебріз, в свої 4 роки, в лічені секунди розібрав на дрібні деталі іграшковий самоскид.

"Тебріз дуже веселий і працьовитий. Йому головне не заважати. Ось недавно він розкрутив викруткою ліжко, буквально розібрав її", — говорить Ірина Білик.

Завдання команди, в особі фотографа, ловити моменти. За допомогою фотографії передати епізод з життя родини.

Так дивно спостерігати за схожими посмішкою, мімікою, поглядом батька і його дитину.

В рамках проекту герої розповіли, що вкладає в поняття "сімейні цінності".

Ірина Білик: "Сімейні цінності для мене — повага дітей до батьків і навпаки.

Важливо, щоб всі родичі підтримували один одного навіть у ті дні, коли весь світ проти. Адже завдяки такій допомозі людина знаходить силу, яка допомагає багато чого подолати ".

Також Ірина Білик поділилася яскравим спогадом з дитинства:

"Я чітко пам'ятаю той день, коли почала писати вірші. Трохи згодом, приїхавши до бабусі в село, я йшла по полю, придумувала вірші на ходу і співала. Співала колоски, деревам і мені тоді здавалося, що вони — мої глядачі, які радіють і аплодують "

Артем Гагарін: "У сімейних стосунках насамперед ціную чесність, коли можна відкрито говорити про що завгодно, не боячись осуду. Це обнадіює і зміцнює зв'язок між людьми". Шоумен також повідав про сімейною традицією завдовжки в 9 років: "Коли Миті виповнився рік, я подарував йому футболку з одиницею, виконаної з колажу його фотографій. Протягом 9 років у нього вже 9 футболок"

Даніель Салем: "Однією з найважливіших сімейних цінностей вважаю турботу один про одного, коли робиш все для того, щоб не засмутити, не підвести і не образити рідну людину".

Ілона Гвоздьова: "Фундаментальними сімейними цінностями вважаю довіру, любов і затишок. За десять років спільного життя ми з чоловіком із спокійно душею відпускаємо один одного куди завгодно, адже відчуваємо відповідальність за те, що створили."

Наталія Холоденко: "Сімейні цінності для мене полягають у тому, що ми допомагаємо один одному втілювати мрії в життя, а діти на нашому прикладі вчаться".

Відомий психолог підійшла до міркувань про цінності з професійної точки зору і описала оптимальну модель сучасних взаємин: "Зараз в сімейних відносинах відбувається якась еволюція: люди разом, поки в їх союзі домінують позитивні емоції. Це є єдино правильною психологічної нормою. Не всі відносини потрібно рятувати , і не всі відносини на це здатні. Попередні покоління, боячись розриву, будували свої відносини на терпінні. Зараз до розлучення стали ставитися нормально. ", — додала Наталія Холоденко.

Спецпроект "Сімейні цінності" дає можливість читачеві дізнатися більше про життя публічних людей, яку вони, як правило, прагнуть не афішувати. Незабаром всі бажаючі зможуть побачити результат унікального проекту глянцевого журналу Podium Kids і продакшн студії Babyphotostars .

[Embedded content]

Повідомляє Вгороде