Рубрики
События

Відзнач Хануку зі Степаном: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Доброго ранку, кияни! Vgorode зібрав актуальну інформацію про погоду, курсі валют, ціни на бензин і святах.

На календарі 23 грудня, а значить:


свята


Ханука — це єврейське свято свічок, які запалюють на честь дива, що сталося при освяченні Храму після перемоги війська Ієгуди Маккавея над військами царя Антіоха в 164 році до нашої ери. Це свято починається 25-го числа єврейського місяця кіслева і триває вісім днів. в свято щовечора запалюють свічки: одну — в перший день свята, дві — у другій, три — в третій і так далі, до восьми, використовуючи для цього, як правило, спеціальний свічник — ханукію. Єврейська мудрість говорить: "Трохи світла достатньо для того, щоб розсіяти велику темряву".


іменини


Олександра, Олександр, Олексій, Анатолій, Ангеліна, Анна, Григорій, Євгеній, Євдокія, Іван, Костянтин, Михайло, Микола, Петро, Сергій, Степан, Тетяна, Фекла, Яков.


Погода


У Києві сьогодні хмарно з опадами. Температура повітря вдень складе від +9 до +11 градусів, а вночі від +5 до +7 градусів.


Ціни на бензин


Середня ціна на А-95 на київських АЗС — 27,74 грн, А-92 — 26,74 грн. Дизпаливо: 26,63 грн. Газ: 12,39 грн.


Курс валют


Курс долара від НБУ — 23,29 грн, середній банківський комерційний курс покупки долара — 23,07 грн, продажу — 23,37 грн. Курс євро від НБУ — 25,85 грн, середній банківський комерційний курс покупки євро — 25,50 грн, продажу — 25,99 грн.


біткоіни


Повідомляє Вгороде